Online kurzy pro vás

E-book s cennými radami jak na to

Velká vánoční kuchařka

290,00 Kč

Nakoukněte pod pokličku našeho sladkého pečení a zkuste s námi upéct tradiční i neobvyklé cukroví, které u nás můžete každoročně ochutnat. S velkou radostí se s vámi podělíme o léta sbírané recepty, rady a tipy, jak na to nejlepší vánoční cukroví. V e-booku najdete 52 receptů, z toho 35 jich můžete připravit i v bezlepkové formě.

Všechny recepty zvládnete pohodlně doma, bez speciálního vybavení. Kuchařku dostanete ve dvou verzích – jednu pro mobily a tablety s interaktivními odkazy a druhou připravenou pro tištěnou formu. U každého receptu najdete fotografii s našimi osobními tipy.

Nejžádanější kurz

Perfektní makronky

1099,00 Kč

Každý chce makronky. Makronky hýbou světem. Macarons, maccherone, makrons. Ukážeme si jejich přípravu krok za krokem. V kurzu vám ukážu krok za krokem postup pro přípravu makronek dle originálního receptu tak, abyste jej zvládli i v domácích podmínkách.

  • Příprava těsta
  • Stříkání makronek na plech
  • Příprava náplně
  • Plnění hotových makronek
E-book s cennými radami jak na to

Jak na vlastní cukrářské studio

490,00 Kč

Kompletní návod s mnoha tipy, jak založit vlastní cukrářskou provozovnu. Vyzkoušeno třikrát na vlastní kůži 🙂
Rádi byste se posunuli dál a začali konečně podnikat? Nevíte jak nebo jste zavalení informacemi a jde vám z toho hlava kolem? Na 44 stranách e-booku najdete přehledně a věcně sepsané informace protkané vlastními zkušenostmi se založením sladkého studia. Bez zbytečné omáčky a právnických kudrlinek. Prostě jasně, věcně a přehledně!

Francouzské větrníky

Choux au craquelin

990,00 Kč

Také bojujete s odpalovaným těstem nebo se ho dokonce bojíte? Pokud dodržíte pár zásad, zjistíte, že to vlastně zas tak těžké. Začneme rovnou s křehkými francouzskými větrníky s křupavou vrstvou, které jsou extraordinárním receptem, jež poskytuje celou variaci chutí.

Prověřený recept, co se vždy povede

Mechový korpus a svěží krém

390,00 Kč

Jak na nadýchaný piškotový korpus, který se vždycky povede? A s jakou náplní vždycky zabodujete? Pojďte vyzkoušet roky ověřené recepty, kvůli kterým se za námi klienti vrací.

Vyzkoušejte si KURZ ZDARMA

Sladké pusinky Pavlova

0,00 Kč

Pavlova je sladká lehká pusinka, na povrchu křupavá a uvnitř vláčná. Doplněná šlehačkovým krémem a ovocem patří mezi hvězdy všech oslav a letních párty. Vyzkoušejte si jejich přípravu podle našeho zaručeného receptu.

Průvodce dortem

Drip cake – dort od A do Z

1 350,00 Kč

Základní kurz na krémový dort, který doporučujeme všem začátečníkům. Dozvíte se jak upéct nadýchaný korpus, připravit lahodný smetanový krém, správně sestavit dort, obmazat jej a dozdobit pomocí stékající čokolády, pusinek a makronek. Od korpusu až po zdobení v sedmi po sobě jdoucích lekcích.